برنامه های کاربردی بورس برای گوشی، ایزی تریدر و ...

وارد شدن به بازار بورس جهت داشتن یک سرمایه گذاری موفق به یک بازی پیچیده تبدیل شده است. امروزه تکنولوژی به کمک سرمایه‌ گذاران آمده و نرم‌افزار هایی طراحی کرده تا شما را در این بازی به بالاترین سطح ممکن ارتقا دهد. جدیدا اپلیکیشن های مختلفی در بازار طراحی شده که می تواند شما را به یک بورس باز حرفه ای تبدیل کند.

برنامه های کاربردی

همان طور که می‌دانید ورود به بازار بورس به عنوان یک تازه وارد یک ریسک واقعی است. در این میان باید یک استراتژی خاص برای ورود به این بازار بزرگ داشته باشید. اکنون در بازار اپلیکیشن ها و نرم افزارهای موبایلی وجود دارند که این فضای پر ریسک را در اختیار شما قرار داده و سرمایه‌گذاران را با تمام جزئیات، ویژگی ها و تخلفات این فضا آشنا می‌کنند. در این مقاله قصد داریم شما را با تعدادی از این نرم افزار های موبایل آشنا کنیم.


معرفی برنامه های کاربردی ایزی تریدر، متا تریدر و ...
سرمایه گذاران جهت تحلیل تکنیکال سهام ها از نرم افزار های مختلفی استفاده می کنند. نرم افزار های پرطرفدارای جهت این کار طراحی و ارائه شده است. متاتریدر در نسخه ۴ و ۵ جهت بکارگیری در بازار های فارکس در روند انجام معاملات یک پلت‌ فرم تجاری محسوب می‌شود. سادگی و راحتی کار با این قالب مورد تایید و تاکید سرمایه گذاران قرار دارد. داینامیک تریدر به عنوان یک نرم افزار تحلیلی قوی ابزارهای ویژه مختلفی را جهت تحلیل در خود جای داده است.

این نرم فزار بستر مناسبی برای سرمایه‌ گذاران و تحلیل‌ گران فراهم می‌کند. تا کنون ورژن های مختلفی از داینامیک تریدر معرفی و ارائه شده است. ایزی تریدر دیگر سامانه موجود در بازار است که دارای ویژگی های مهمی می باشد. این ویژگی ها آن را از سایر نرم افزار های موجود متمایز می کند. ویژگی مهم این برنامه سرعت بالای آن هنگام ارسال سفارش خرید و فروش است. این مورد تفاوت فاحشی در این نرم افزار ایجاد می کند.

این اپلیکیشن در مورد حجم بالای سفارش محدودیتی برای شما ایجاد نخواهد کرد. در جهت افزایش سرعت عمل بیشتر نیز می‌توانید از ایزی تریدر استفاده کنید. این نرم افزار سفارش های بزرگ را به سفارش های کوچک تبدیل کرده و آن را قابل پذیرش می‌کند. با استفاده از این نرم افزار می توانید در یک لحظه و به صورت همزمان تعداد زیادی از سفارش های خود را تنظیم و ارسال کنید و از این طریق در جهت افزایش سرعت عمل خود اقدام نمایید. ایزی تریدر در ایران به راحتی قابل نصب و دانلود بر روی انواع گوشی های اندروید و آیفون می باشد.


امکانات برنامه کاربردی ایزی تریدر
از جمله امکانات ویژه ای که ایزی تریدر اختیار شما قرار می دهد می توان به خرید اینترنتی و انجام امور بانکی مربوط به حساب خود و همچنین انجام تمامی معاملات در سریع ‌ترین زمان ممکن اشاره کرد. علاوه بر این قیمت انواع سهم های بازار سرمایه را در اختیار شما قرار می دهد. ارائه همه پیام های بازار و پیام های مربوط به سهم های شما از دیگر امکانات ایزی تریدر می باشد که به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می شود.

این نرم افزار میزان فعالیت افراد حقیقی و حقوقی و قیمت های لحظه ای را نیز در جهت داشتن یک فعالیت پر سود در بازار سرمایه به شما ارائه می دهد. طراحی این نرم افزار به گونه ای است که در تلفن های همراه امکانات پیشرفته ای برای سرمایه ‌گذاران حرفه‌ای طراحی کرده است. افراد مبتدی نیز می توانند به سادگی نسخه های مختلف آن را در گوشی همراه خود جهت انجام معاملات آنلاین سهام نصب کرده و از آن بهره ببرند. در مجموع می توان تمامی فاکتور هایی که باعث شده ایزی تریدر از دیگر اپلیکیشن ها متمایز باشد را در پنج قسمت خلاصه کرد.

تقسیم سفارش ‌های بزرگ و نداشتن محدودیت در سفارش، گرفتن قیمت از سر خط و سرعت عمل بالا، حجم پیش فرض خرید و فروش، ارسال دسته ای سفارش ها به صورت تنظیم شده در جهت سرعت عمل بیشتر، فروختن سهم در ۳ مرحله با سرعت تمام از سری امکانات متمایز کننده این اپلیکیشن پرکاربرد می باشد.